Flip book element

Büyünün Kökenleri: Mecusiler, Şeytan ve Lucifer – Eliphas Levi

 145,00

Günümüzdeki büyük egzoterik dinlerin her birinin müntesipleri “camdan bir evde yaşamaktadır.” Bu itham, kendi sakinlerinin bu zamana kadar neredeyse komşularının tüm pencerelerinin camlarını kırmış olmaları ve onların da bu iltifata karşılık vermeleri ile oldukça iyi bir şekilde doğrulanmıştır.

Kategoriler: Etiketler: , ,
Devamını oku

Elma ve Lorca – Musa Fırat

 60,00

Kitap Tanıtım Yazısı :

…./….

Bir kez daha gördüm İspanya’da

Köprü üstünde yalnız bir şiir gibi

Kurşuna dizilişini Lorca’nın

Yaşlanmış elma ağacında

Yeniden yaşadım Köge’de

…./….

 

 

Çocukluğunun soğuk, babasız ve kimsesiz gecelerinden, insanın dünya serüvenine işaret eden elmanın dallardan mitlere uzanan hikâyesine, upuzun bir yolculuk bekliyor okuru. Şair bizi masalların, mitlerin ve insan türünün çılgın düşlerinin labirentlerinde dolaştırıyor. Yolunuz Lorca’nın kurşuna dizildiği duvarı dolduran elmalara da düşer bu yolculukta, Silopili Hano Teyze’nin oğlunun kaldığı vagona da.

Yasak meyve, hayal dünyamızı kışkırtan bir imgedir.

Şair, hayal dünyamıza ve yüreğimize şiirinin kadife sesiyle rehberlik ediyor.

Kategoriler:
Devamını oku

Psikoterapide Yarım Asır – Dr. Murat Kemaloğlu

 160,00

Bedenimiz bizim evimiz, ona iyi bakmak zorundayız.
Zihnimiz, bizim bahçemiz rengârenk güzel kokulu çiçekler yetiştirmeliyiz.
Ruhumuz, evrenimiz, daracık kafeslere hapsetmeye çalışmamalıyız.
Hayatımızın, üç boyutlu maddemizin dördüncü boyut olan zamandaki doğrusal bir hareket olduğunu ve bu dünyada yapacak işimiz olduğu sürece hareketin devam edeceğini unutmamalıyız.

Çığlık işitmek istemiyorsanız, fısıltıma kulak verin.

Kategoriler:
Devamını oku

Şeyler – Ali Sarı

 40,00

Ali Sarı, kitapların öğrettiklerini ve deneyimlerin zehirli meyvelerini bir tür yaşama bilgisine dönüştürme becerisi gelişkin bir insan. Onun “şeyler”i, bu acı bilginin ifadeleridir. Bazen müstehzi bir ifade, bazen adını çok az kişinin bildiği bir düşünürün felsefesine dönük bir belirleme, bazen küfrün sınırlarında dolaşan bir zehirli söz yolunuzu kesebilir sayfaların arasında.

Bu yüzden elinizde tuttuğunuz bu kitap merkezsizdir. Herhangi bir sayfasından açıp okuyabilir, sondan başlayarak başa gelebilir, sayfaları arasında kaleminizle yollar oluşturabilirsiniz.

Şeyler, Ali Sarı’nın dünyasına adım atmaya iyi bir başlangıç olabilir.
Şehmus Ay

Kategoriler:
Devamını oku

Karanlık mı Sandın – Ali Sarı

 40,00

Terli değildi. Küçük, beyaz, tarikat kitaplarıyla dolu bir oda ve tek kişilik bir yatak. Dediğim gibi terli değildi, kışa girmek üzereydik, üzerinde beyaz bir gömlek ve kumaş pantolonu vardı, ben altındaydım, üstüme çıkmış vaziyette, badem bıyıklarıyla ve şehvetle, kulağımı ısırıyor, boynumu öpüyor ve penisini dayayarak üzerimde gidip geliyordu, ben altında aptal bir gülümsemeyle ne yapacağımı bilemez halde onu izliyordum. Kıyafetlerim benim de üzerimdeydi, bir an daha ileriye gidecek mi diye düşündüm, ara sıra ‘abi yapma dur ya’ gibisinden gülerek laflar ediyordum, o da ben böyle şeyler söyledikçe daha çok azıyordu. Bir ara benim penisim onun kalçasına dayandı, çok kısa bir an ben de şehvet duydum, o an hemen aklımdan ‘acaba ben eşcinsel miyim’ diye geçirdim, sonra üzerimde kızardı yüzü, sanırım boşalmıştı ‘hadi git odana’ dedi, ben de altından kaçarak çıkıp, odama gittim.

Kategoriler:
Devamını oku

Çiçek Açmış Tel Örgülerin Gölgesinde – Ali Sarı

 40,00

Bileklerini Kesen Erkekler Tanıdım,

Altın Vuruş Yapan Kadınlar Tanıdım,

Hiçbiri İntihar Değildi,

Sadece Kurtulmak İstiyorlardı,

Yaşatılanlardan

 

Kimi İnsanlar İçin,

Hayat,

Kan Kızıl Bir Oda,

Her Şeyi Gösteren,

Her Şeyi Saklayan,

her şeyi bitiren.

Kategoriler:
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.