Düzelti Redaksiyon

Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları ve her türlü edebi metninizin  yazım kurallarına göre düzenlenmesi ve yayımlanmaya uygun hale getirilmesi için profesyonel destek sunuyoruz. Roman, öykü, deneme ve diğer edebi metinlerinizin yayım öncesi son okumalarını yapıyor, yayımlanmaya hazır hale getiriyoruz.
Büyük emek ve çabaların ürünü olan akademik metinlerin, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri de en az yazımı kadar önemlidir. Bu metinlerin hem yazım kuralları ve yazım tekniği açısından elden geçirilmesi, hem anlatım zenginliği  ve metnin olanaklarını geliştirme açısından düzenlenmesi, hem de metnin konu bütünlüğü ve tutarlılığı açısından incelenmesi, düzeltilmesi ve sunuma hazır hale getirilmesi bizim işimiz.
Web sitelerinizin içeriklerinin düzenlenmesi, reklam metinlerinizin hazırlanması da çalışmalarımız arasında yer almaktadır.
Düzelti, profesyonel bir çalışmadır. Dil bilinci gelişmiş insanların yapabileceği bu çalışma, sadece bir teknik düzeltme/düzenleme işi değildir. Dilin ustaca kullanımının yanı sıra, metnin bütünlüğünü koruyan, yazarın üslubunu ve yazı stilini bozmadan gerekli müdahalelerde bulunabilme becerisi de gerektirir.

Metinlerinizin redaksiyon işleri için bize ulaşın.

duzeltim@gmail.com

0543 532 96 28

Neler Yapıyoruz?

Bize Ulaşın 

Düzelti Olmadan Yazılarınız Bitmiş Sayılmaz!
Profesyonel Düzelti İşleri

0543 532 9628

duzeltim@gmail.com

 1. Düzelti

  Düzelti, profesyonel bir çalışmadır. Dil bilinci gelişmiş insanların yapabileceği bu çalışma, zannedildiği gibi basitçe bir teknik düzeltme/ düzenleme işi değildir. Dilin ustaca kullanımının yanı sıra, metnin bütünlüğünü koruyan, yazarın üslubunu ve yazı stilini bozmadan gerekli müdahalelerde bulunabilme becerisi de gerektirir. Bize ulaşın.

 2. Redaksiyon

  Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, dergi yazıları, makale, söyleşi, anı, öykü ve her türlü basılı metninizin düzenlenmesi ve yazım kurallarına uygun hale getirilmesi için profesyonel editoryal destek sunuyoruzİnternet sitelerinizin içeriklerinin düzenlenmesi, yazışmalarınız ve reklam metinlerinizin hazırlanması için bize ulaşın.

 3. Akademik Redaksiyon

  Büyük emek ve çabaların ürünü olan akademik metinlerin, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri de en az yazımı kadar önemlidir. Bu metinlerin hem yazım kuralları ve yazım tekniği, hem anlatım zenginliği  ve metnin olanaklarını değerlendirme hem de metnin konu bütünlüğü ve tutarlılığı açısından  sunuma hazır hale getirilmesi için bize ulaşın.

 4. Web Sitelerine İçerik Hazırlama

  Web sitelerinizin içeriklerinin düzenlenmesi, reklam metinlerinizin hazırlanması da çalışmalarımız arasında yer almaktadır.

  Roman, öykü, deneme ve diğer edebi metinlerinizin yayım öncesi son okumalarını yapıyor, yayımlanmaya hazır hale getiriyoruz.

  Büyük emek ve çabaların ürünü olan akademik metinlerin, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri de en az yazımı kadar önemlidir. Bu metinlerin hem yazım kuralları ve yazım tekniği açısından elden geçirilmesi, hem anlatım zenginliği ve metnin olanaklarını geliştirme açısından düzenlenmesi, hem de metnin konu bütünlüğü ve tutarlılığı açısından incelenmesi, düzeltilmesi ve sunuma hazır hale getirilmesi bizim işimiz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Editörlerimizin ortak olarak kullandığı e-posta adreslerimizden birine (duzeltim@gmail.com veya editor@duzelti.net) çalışmanızın bir bölümünü göndermenizle birlikte metninizi inceleme süreci başlamış oluyor. (Metin hakkında bir fikir sahibi olabilmemiz için bir sayfa göndermeniz önerilir) Metninizin ilgili bölümü incelendikten ve metin üzerinde örnek bir çalışma yapıldıktan sonra süre ve fiyat belirlenerek size bilgi verilir.

Çalışmanın tamamlanma zamanı, fiyat ve çalışma biçimimiz konusunda mutabakata vardıktan sonra metniniz üzerinde çalışmaya başlıyoruz.

Metin, titizlikte yapılmış bir çalışmadan sonra size teslim ediliyor.

Metnin üzerinde yaptığımız bütün değişiklikleri takip edebilmeniz için “değişiklikleri izle” modunda çalışıyoruz.

Fiyatlandırmamız sayfa üzerinden de karakter üzerinden de kitap üzerinden de yapılabilmektedir. Her metin üzerindeki editoryal çalışma farklı olacağından sabit bir fiyat veremiyoruz. Fiyatlarımızın makul olduğunu söyleyebiliriz.

Kesin fiyat, metinler editörlerimize ulaştığında belirlenecektir. Fiyatlar, metin üzerinde yapılacak olan editorlük çalışmasının düzeyine göre belirlenir. Yayınevlerine, edebiyat dergilerine, çeviri ofislerine, öğrencilere ve akademisyenlere özel fiyatlarımız vardır.

Düzeltilecek olan metni (en azından metin hakkında bir fikir edinmemizi olanaklı kılacak bir bölümünü) görmemiz halinde, kesin fiyatı verebiliriz. Ücretlendirme  için metinlerinizi  editor@duzelti.net ya da aşağıdaki mail adreslerinden birine göndermeniz yeter. Editörlerimiz en kısa sürede size bilgi için geri döneceklerdir.

Ödemeler EFT, Havale ve PTT üzerinden yapılabilmektedir.

Fatura adresinizi belirtmeniz şartıyla her çalışma için fatura kesilir.

Bu web sitesi Zuzu Kitap‘a bağlı editörler tarafından yönetilmektedir. Ayrıca kitaplarınızın yayımlanması için bilgi@zuzukitap.com adresine yazabilirsiniz.