Hakkımızda

Antalya’da Evkur Spot işleri üzerine hizmet veren Şanlı Spot 2001 yılından beri Antalya’da evkurculuk, spot ve ikinci el eşya alım-satımı ve nakliye üzerine faaliyet yürüten bir firmadır. Güven, anlayış, güler yüz ve bütçe dostu fiyatlarımızla sektörde kazandığımız güven ve kalite düzeyi, bizimle alışveriş yapan herkesin kazançlı çıktığı bir deneyime dönüşmektedir.

Antalya Spot İkinci El Eşya Alım ve Satım sektöründe, Şanlı Spot olarak 20 yıla varan ikinci el eşya alım satım alanında ve şehir içi nakliyede hizmet vermektedir.

Antalya Spot İkinci El Eşya Alanlar olarak Antalya’da satmayı düşündüğünüz tüm sıfır ve ikinci el eşyalarınızı piyasa değerinde ve nakit olarak satın almaktadır. Bunun için bize online ya da iletişim numaralarımızdan herhangi birisi üzerinden ulaşmanız yeterlidir. WhatsApp üzerinden eşyanızın fotoğrafını telefonumuza gönderirseniz Şanlı Spot’un uzmanları hemen değerlendirerek size en uygun fiyatı teklif eder ve kendi nakliye aracımızla gelip teslim alırlar.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz ikinci el eşya piyasasına güven getirmek, insanların Antalya’da spotçular ile güvene dayalı ilişkiler kurmasını sağlamak ve sürekli yenileyerek hızlı işler bir hale getirmektir.

İkinci el eşya piyasası hem evinde ya da işyerinde kullanmadığı eşyasını değerlendirmek isteyenler hem de piyasa şartlarında daha uygun fiyata eşya satın almak isteyenler için oldukça işlevsel ve yararlı bir alandır. Ayrıca çevre dostu bir  ekonomi koludur. İnsanlar eski eşyalarını çöpe atmak yerine tekrar kullanıma açmakta, bunun karşılığında bir miktar da para kazanmaktadır. Antalya şanlı Spot olarak biz de Antalya’da ikinci el eşya almak isteyenler için bu piyasayı her zaman diri ve güvenli hale getirmek istiyoruz.

VİZYONUMUZ

Antalya’da Şanlı Spot İkinci El Eşya Alım ve Satım olarak Antalya’nın en iyi ikinci el eşya alan firmaları arasında her zaman en iyi fiyat veren, müşterisini her durumda memnun ederek güvenli alışveriş yaptığı ikinci el eşyacısı olmak istiyoruz. Antalya’da evkurcular arasında en ön sıradaki yerimizi almak öncelikli hedefimiz.

Antalya’da hem eşyalarını satmak isteyenler hem de ikinci el eşya almak isteyenler gönül rahatlığıyla Antalya Evkur Spot ile iletişim kurabilir.

Bugüne dek bizimle alışveriş yapanlar, bu alışveriş felsefemizin ispatıdır. Alışveriş felsefemizi geleneksel insani ve ahlaki değerlerimize dayandırdığımız için insanlarımıza güven veriyoruz ve bu güvene layık olmak için çabalıyoruz.

Antalya’da Sıfır ve İkinci El Alışveriş İçin Bizi Aramadan, Şanlı Evkur&Spot‘a danışmadan Harekete Geçmeyin, Kazançlı Çıkın!
0242 244 9305
0538 970 5258
0543 420 0946